Additional information
| Weight | 38.27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 54 in |
| Overall Thickness | 14 mm |
| Look | Modern Wood Grain |
| Finish | Authentic Touch Matte |
| Edge Style | Micro-Bevel |
| Embossing | Standard |
| Residential Warranty | 30 Year |
| Width | 7" |
| Brand | Dreamweaver |












Reviews
There are no reviews yet.