Additional information
| Weight | 15.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 in |
| Installation Method | Glue |
| Overall Thickness | 2 mm |
| Install Where | Below/On/Above |
| Wear Layer | 10 mil |
| Width | 6" |
| Brand | Mohawk |
Request a quote or call us for the lowest total price w/ shipping and save big.
| Weight | 15.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 in |
| Installation Method | Glue |
| Overall Thickness | 2 mm |
| Install Where | Below/On/Above |
| Wear Layer | 10 mil |
| Width | 6" |
| Brand | Mohawk |






