Description
Details:
•
•
•
$4.49 Original price was: $4.49.$3.55Current price is: $3.55.
Request a quote or call us for the lowest total price w/ shipping and save big.
Details:
•
•
•
| Weight | 32.17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54.33 × 7 in |
| Installation Method | Float |
| Overall Thickness | 12 mm |
| Length | 54.33" |
| Width | 7 1/2" |
| Install Where | On/Above/or Below Grade |
| Finish | Matte |
| Warranty | Limited Lifetime Residential |
| Edge Style | Micro Beveled Edge/End |
| Brand | Mohawk |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.