Additional information
| Weight | 42.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 in |
| Installation Method | Glue^Staple^Nail^Float |
| Edge Style | Microbevel |
| Install Where | Below/On/Above |
| Species | Hickory |
| Construction | Engineered |
| Width | Multi Width |
| Brand | Mohawk |
Request a quote or call us for the lowest total price w/ shipping and save big.
| Weight | 42.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 in |
| Installation Method | Glue^Staple^Nail^Float |
| Edge Style | Microbevel |
| Install Where | Below/On/Above |
| Species | Hickory |
| Construction | Engineered |
| Width | Multi Width |
| Brand | Mohawk |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.