Additional information
| Weight | 47.52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.5 × 3 in |
| Installation Method | Glue^Staple^Float |
| Edge Style | Microbevel |
| Install Where | Below/On/Above |
| Species | Oak |
| Construction | Engineered |
| Warranty | #REF! |
| Width | 3" |
| Brand | Mohawk |









Reviews
There are no reviews yet.