Additional information
| Weight | 58.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 7 in |
| Installation Method | Glue |
| Install Where | Below/On/Above |
| Overall Thickness | 2mm |
| Brand | Titan Surfaces |
| Warranty | Lifetime Residential/10 yr Commercial |
| Edge/End | Micro Bevel |
| Wear Layer | 8 mil |







Reviews
There are no reviews yet.